• تجهیزات ایمنی و آتش نشانی

  • ابــــزاردقیــــق

  • شیرآلات صنعتی

  • کپسول گاز صنعتی

  • الکتروموتور و پمپ

  • تامین کننده / واردکننده / تولیدکننده

کالای صنعتی ارسلان

تامین و تولید انواع کالاهای صنعتی، تجهیزات اداری و کالاهای ایمنی

این مجموعه فعالیت خود را از سال 1378 آغاز کرده و با داشتن کادری متخصص ، کار آزموده و تحصیل کرده با سابقه طولانی در امر فروش ، توسعه ، تأمین و رفع نیاز کلیه تجهیزات ایمنی و قطعات صنعتی است.
این شرکت با ارتباط نزدیک با کشور های اروپایی و شرکت های معتبر دنیا در ارائه راه حل های مناسب با توجه به علم روز دنیا به صنایع و کارخانه جات در سراسر کشور با بهترین کیفیت ونازلترین قیمت در سریعترین زمان ممکن در حال فعالیت می باشد . شما می توانید بهترین راه کارهای تامین تجهیزات ایمنی فردی، اداری و کالای صنعتی خود را در وب سایت کالای صنعتی ارسلان بیابید.
خدمات و محصولات قابل ارائه در وب سایت ما به شرح زیر می باشد:
تجهیزات و محصولات آتش نشانی: یکی از گسترده ترین طیف محصولات در کالای صنعتی ارسلان این نوع تجهیزات هستند که شامل انواع جعبه های آتش نشانی، شیلنگ ها و شیرهای متنوع آتش نشانی، انواع لباس های نسوز و ضد گاز آتش نشانی، انواع کفش و کلاه و پوشش های ضد آتش و صدها محصول متنوع دیگر.
تجهیزات ایمنی: این طیف از تجهیزات شامل محصولات گسترده ای از قبیل دستگاه های گازسنج، تجهیزات کار در ارتفاع، انواع دوش و چشم نوری، کف پوش و ست هیدرولیک می باشد.
تجهیزات حفاظت فردی: وسایل ایمنی فردی جزو احتیاجات اولیه محیط های صنعتی و کاری می باشد. از جمله محصولات ما در این زمینه می توان به انواع لباس کار اداری و ایمنی، انواع کلاه و عینک های محافظ، تجهیزات حفاظت تنفس، کفش های محافظ و صنعتی، کفش های اداری، انواع دستکش و کمربندهای ایمنی می باشد.
تجهیزات ابزار دقیق: انواع گیج ، پمپ ها، پاور آنالایزر ، مولتی متر های خاص ، پارتیکل کانتر، گازسنج ها ، تجهیزات کالیبراسیون ، ویدئوبروسکوب ، ترموویژن و ...
الکتروموتور و پمپ: انواع الکتروموتور و پمپ های صنعتی
انواع کپسول گاز صنعتی: تجهیز و ارائه انواع کپسول های گاز برای موارد مختلف صنعتی
انواع شیرآلات صنعتی: انواع شیرآلات صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، تاسیسات حرارتی و برودتی و تاسیسات آب و فاضلاب با دارا بودن استانداردهای بین الملی
تجهیزات تصفیه آب: انواع فیلترهای تصفیه آب، دستگاه های تصفیه آب
هدف از راه اندازی این وب سایت ایجاد مرجعی برای ارائه مجموعه ای از قطعات صنعتی و تجهیزات ایمنی به مصرف کنند گان تجهیزات صنعتی و اداری می‌باشد. در این وب سایت اطلاعات فنی بسیاری در خصوص تجهیرات ایمنی، انواع لباس کار و تجهیزات ایمنی فردی و ... در اختیار شما مصرف کننده گرامی قرار می گیرد و همچنین مجموعه ای از الکتروپمپ و الکتروموتورهای صنعتی جمع آوری شده و در اختیار شما کار بران محترم قرار می‌گیرد. حال شما بازدید کنند گان محترم می‌توانید، تمام قطعات و محصولات دیگر را در کنار هم دیگر مقایسه کنید و بهترین‌ها را برای خود انتخاب کنید. در ضمن شما می‌توانید تجربیات کاری و نظرات خود را در زمینه قطعات صنعتی و انتخاب بهترین قطعه یا محصول مناسب با ما در میان بگذارید.